O serwisie

Witamy,

        ogloszenia.4stars.pl to portal darmowych ogłoszeń internetowych o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim. Ogłoszenia mogą być dodawane przez osoby prywatne oraz firmy, a ich publikowanie i przeglądanie jest całkowicie bezpłatne - dotyczy to wszystkich kategorii, m.in.: nieruchomości, motoryzacja, elektronika, dom i ogród, moda i styl, zdrowie i uroda, turystyka, dla dziecka oraz noclegi. Odpłatne są tylko usługi związane z promocją ogłoszenia, które są opcjonalne.

Ogłoszenie można umieścić nie zakładając konta i nie dokonując logowania, jednak wiąże się to z pewnymi ograniczeniami m.in. brakiem możliwości promocji ogłoszenia, której celem jest zwiększenie liczby odsłon ogłoszenia przez użytkowników odwiedzajcych nasz portal.

ogloszenia.4stars.pl to proste i łatwe w użyciu narzędzie, dostosowane do pracy w komputerach, smartfonach i innych urządzeniach mobilnych, które oferuje szybki i bezpieczny kontakt pomiędzy użytkownikami, którzy chcą kupić lub sprzedać, przedmioty nowe lub używane. Portal pomaga również w wyszukiwaniu ofert związanych z usługami (kategoria Usługi i biznes), wynajmem (kategoria Nieruchomości i noclegi) oraz ofert pracy (kategoria Praca).

Dbamy o bezpieczeństwo danych użytkowników dostosowując się do wszyskich przepisów związanych z ochroną danych osobowych.

 

... więc jeśli chcesz:

  • sprzedać lub kupić mieszkanie, dom, samochód, działkę ...
  • sprzedać lub kupić przedmiot nowy lub używany
  • zaoferować usługę lub szukasz wykonawcy usługi
  • szukasz pracy lub pracownika 

to ogloszenia.4stars.pl jest świetnym wyborem

 

Zapraszamy do korzystania z naszego portalu.
Zespół
ogloszenia.4stars.pl